środa, 1 grudnia, 2021

Legia może spaść z ligi?! Szokujące słowa byłych piłkarzy

„Na ten moment Legia Warszawa jest na miejscu spadkowym. Ewentualność spadku musi brać pod uwagę – powiedział w Radiu Dla Ciebie Tomasz Sokołowski, były piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji Polski. „Kryzys trwa zdecydowanie za długo” – wtórował mu inny były legionista i reprezentant, Sylwester Czereszewski.

Byli piłkarze a dziś eksperci byli gośćmi Radia Dla Ciebie. W rozgłośni dyskutowali o kryzysie, w jakim znalazła się warszawska Legia. Mistrzowie Polski zajmują 17. miejsce w Lidze, czyli są w strefie spadkowej. Jak zaznaczyli goście RDC, kryzysy zdarzają się największym, ale trwają 3-4 mecze. W przypadku Legii to już 8 fatalnych spotkań. Chyba po raz pierwszy ktoś publicznie powiedział, że spadek jest realny. Przypomnijmy, że po wojnie Legia ANI RAZU nie spadła z najwyższej klasy rozgrywkowej…

W tym sezonie mistrzowie Polski w 13. Kolejkach  trzy razy wygrali, osiem razy przegrali, dwa spotkania mają zaległe. W najbliższą niedzielę o 17.30 legioniści podejmą w Warszawie Stal Mielec.

(źródło: NTW, RDC)

Polecamy