środa, 17 kwietnia, 2024

REWA, ULICA MORSKA 17. Pokoje 2, 3 i 4 OSOBOWE

Prowadzona przez rodziców byłego reprezentanta Polski, bramkarza Tomasza Kuszczaka Willa La-Nel, położona jest w Rewie, 12 kilometrów od Gdyni. Oferuje pokoje dwu i trzyosobowe wykończone w wysokim standardzie.

Każdy pokój ma własną łazienkę i wyposażony jest w telewizor LCD i internet Wi-Fi. Willa La-Nel położona jest tylko 50 m od wspaniałej plaży i wybrzeża z wyśmienitymi warunkami do uprawiania sportów wodnych np. kitesurfingu, wind surfingu. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości chcących odwiedzić Rewę.

Dalszy ciąg tekstu pod reklamą

REKLAMA   

REKLAMA

REWA:
Położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo, na Kaszubach.
Piękna wieś rybacka znajdująca się nad samą zatoką Pucką. Jedno z niewielu miejsc w Europie posiadające wyśmienite warunki do uprawiania kitesurfingu i wszystkich sportów wodnych. Oddalone zaledwie 12 km od Gdyni i 25 km od międzynarodowego lotniska. Jest to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku, z dala od codziennego zgiełku. Jedną z wielu atrakcji są organizowane tu zawody żeglarskie. W dniach 24-26 lipca 2020 r. odbyły się tu Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w kitesurfingu par (mix). A prowadzona przez Pawła Kowalskiego Reprezentacja Polski w tym czasie przebywała w Willi La-Nel na kilkudniowym zgrupowaniu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. WIĘCEJ INFORMACJI I KONTAKT TUTAJ

 

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img