piątek, 26 kwietnia, 2024

Projekt wygrał w Suwałkach. Jest na podium Plus Ligi!

Czterech setów potrzebowała drużyna Projektu  Warszawa do pokonania zespołu Malow Ślepsk Suwałki w wyjazdowym spotkaniu Plus Ligi.

Pierwszego seta siatkarze Vervy pewnie wygrali aż siedmioma punktami, 25:18. Druga partia to dobra gra gospodarzy, którzy wznieśli się na wyżyny umiejętności, wygrywając 25:23. W trzecim secie podopieczni Andrei Anastasiego zwyciężyli 25:22, a w czwartym, decydującym 25:23. Projekt Warszawa zajmuje trzecie miejsce w tabeli PlusLigi, zgromadzili 21 punktów. Liderem jest Zaksa Azoty Kędzierzyn Koźle z 28 punktami. Drugie miejsce zajmuje Jastrzębski Węgiel z 23 punktami. Za plecami warszawskiego zespołu sa Aluron CMC Warta Zawiercie (19 punktów, ale o jedno spotkanie rozegrane  mniej) oraz Indykpol AZS Olsztyn (18 punktów, ale o dwa mecze mniej).

Malow Ślepsk Suwałki – Projekt Warszawa 1:3 (18:25, 25:23, 22:25, 23:25)