piątek, 19 kwietnia, 2024

Po emocjach w końcówce trzy punkty wilanowskich futsalistów!

AZS UW Wilanów wygrał w sobotę we własnej hali z LSS Team Lębork 4:2! Ekipa z Warszawy awansowała na siódme miejsce w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasa. Ma 17  punktów. W niedzielę majaca trzy punkty mniej Legia Warszawa  jedzie do Chojnic na spotkanie z Red Devils.

W 8 minucie i 9 sekundzie meczu Radosław Marcinkowski dał prowadzenie gospodarzom. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Decydująca była końcówka meczu, konkretnie – ostatnie 10 minut. Najpierw Maciej Pikiewicz strzelił na 2:0 (32 min. 56 sek.), a dwie i pół minuty później (35 min. 07 sek.) na 3:0. Równo minutę później (36 min. 07 sek.), Davidson strzelił pierwszą kontaktową bramkę dla ekipy gości. Następnie zdobył bramkę kontaktową (37 min. 53 sek.). zrobiło się naprawdę nerwowo, ale na dwanaście sekund przed końcem wynik na 4:2 ustalił Pikiewicz. Drużyna  AZS UW Warszawa awansowała na siódme miejsce w tabeli. Ma trzy punkty przewagi nad drugim warszawskim zespołem, Legią Warszawa. Legioniści zajmują miejsce dziesiąte. W  niedziele jadą do Chojnic. O 18.00 zmierzą się z ekipą Red Devils Chojnice. Początek o 18.00.

AZS UW Warszawa – LSS Team Lębork 4:2 (1:0)

1:0 Radosław Marcinkowski 8 min. 09 sek.

2:0 Maciej Pikiewicz 32 min.  56 sek.

3:0 Maciej Pikiewicz  35 min. 07 sek.

3:1 Davidson Do Nascimento Silva 36 min. 07 sek.

3:2 Davidson Do Nascimento Silva 37 min. 53 sek.

4:2 Maciej Pikiewicz 39 min. 48 sek.