poniedziałek, 20 września, 2021

Wyzywał, szarpał, groził. Zamienił w horror życie rodziny

Gdy był pijany i przychodził do domu rodzina przeżywała gehennę. 47-latek z Łomianek regularnie znęcał się nad żoną i synem.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, o sprawie funkcjonariusze dowiedzieli się  tuż przed godziną 23.00. Do dyżurnego komisariatu w Łomiankach zadzwoniła kobieta.

Poskarżyła się, że jej pijany mąż wszczął awanturę. W jej trakcie wyzywał ją słowami wulgarnymi, przemocą naruszał jej nietykalność cielesną.

Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Podczas rozmowy z kobietą okazało się, że awantura nie była jedynym takim zdarzeniem.

Mąż kobiety zachowywał się w ten sposób od dłuższego czasu. 47-latek swoją agresję przelewał również na syna – informuje policja.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Był nietrzeźwy. Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi, gdzie przebywał do czasu wytrzeźwienia.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. Prokurator zastosował wobec 47-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Mężczyzna ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Musi też opuścić wspólne miejsce zamieszkania.

(źródło policja)

fot. policja

Polecamy