poniedziałek, 29 listopada, 2021

Zwrócił mu uwagę, oberwał nożem

Prawdziwy horror przeżył kierowca toyoty, który zwrócił uwagę agresorowi atakującemu jego samochód. Za zwrócenie uwagi oberwał nożem!

fot. Policja.pl

52-latek siedział w aucie na parkingu przy Konduktorskiej na Mokotowie. Przed południem koło jego samochodu przechodził szczupły mężczyzna. Bez powodu uderzył pięścią  w karoserię! Gdy mężczyzna wyskoczył z auta by zwrócić uwagę napastnikowi został przez niego ugodzony nożem! Na szczęście tylko w rękę. Sprawca uciekł. Pomocy pokrzywdzonemu udzieliło pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni opatrzyli ranę ugodzonemu mężczyźnie i zalecili mu wizytę lekarską. Na miejsce przybyła też policja, funkcjonariuszom udało się zatrzymać  podejrzanego.Miał on przy sobie scyzoryk z czarną rękojeścią. 20-latek został rozpoznany przez pokrzywdzonego. Napastnik trafił do policyjnej celi. Miał około jednego promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Sprawca może ponieść odpowiedzialność za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

(źródło: Policja.pl)

Polecamy