poniedziałek, 18 października, 2021

Dla kotów potrzeba dobrej karmy, dla zwierzątek w ZOO orzeszków laskowych

Ośrodek Koteria apeluje o dobrą karmę dla kotów. Z kolei Miejski Ogród Zoologiczny nie potrzebuje już żołędzi i orzechów włoskich. Wciąż prosi o orzechy laskowe.

Ośrodek Dla Kotów Miejskich Koteria pęka w szwach. Dlatego szczególnie teraz potrzebna jest  karma dobrej jakości dla kotów.  „Ośrodek pęka w szwach dlatego apelujemy o mokrą karmę dobrej jakości (np. Sanabelle, Smilla, Josera, Brit, Purina, Animonda Carny, Bozita, itp.) dla naszych podopiecznych” – proszą pracownicy Ośrodka Dla Kotów Miejskich „Koteria”. Paczki można słać do Ośrodka Koteria, ul. Chrzanowskiego 13, 04-392 Warszawa.

Z kolei w ZOO skończyła się akcja przyjmowania części smakołyków dla zwierząt – żołędzi, orzechów włoskich. Wciąż można za to przynosić orzechy laskowe.  Od wtorku, 5 października, Miejski Ogród Zoologiczny nie przyjmuje już żołędzi dla zwierzaków. Za to już od środy, 29 września pełne są też pomieszczenia na orzechu włoskie – poinformowało ZOO. „Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie dostarczone dotychczas smakołyki. Nadal jednak zbieramy orzechy laskowe. Te można dostarczać do warszawskiego zoo od poniedziałku do niedzieli w godz. 7-19 przy wejściach u ochrony od strony ul. Ratuszowej i Mostu Gdańskiego.

(Warszawski Serwis Prasowy)

Polecamy