środa, 17 kwietnia, 2024

Świąteczny numer gazety Nowy Telegraf Warszawski!

W przedświąteczny weekend na ulicach stolicy ruszył kolportaż trzeciego, świątecznego wydania Nowego Telegrafu Warszawskiego.


W gazecie nie brak miejskiej polityki – jest analiza roku prezydentury Rafała Trzaskowskiego, opisujemy wyrok na Jana Śpiewaka, publicystyki – ożywiona dyskusja na temat łuku triumfalnego Bitwy Warszawskiej, opisu bieżących wydarzeń. Są też materiały o tematyce ogólnopolskiej – jak spór o Polską Fundację Narodową, przygotowania do wyborów prezydenckich w Polsce, wreszcie kwestie sądów – po raz kolejny przypominamy sprawę zniszczonego przez sądy przedsiębiorcy Mirosława Ciełuszeckiego, opisujemy układ prokuratorsko-sędziowski, który go skazał, a także informujemy o powołaniu Komitetu Obrony Mirosława Ciełuszeckiego przed sądowo-prokuratorskim bezprawiem. Zajmujemy się też ekologią, ale od strony zupełnie innej niż ideologiczna. Nie brak też dodatków dzielnicowych – dla Ursusa oraz Pragi i Pragi Południe.

Od grudnia wydawcą gazety Nowy Telegraf Warszawski jest Wydawnictwo NTW – Przemysław Harczuk. Mamy nową stronę internetową – www.ntw.waw.pl. W przyszłym roku wydawać będziemy dziennik internetowy, tygodnik w wersji elektronicznej, raz, w przyszłości dwa razy w miesiącu także w wersji drukowanej. Jesteśmy medium konserwatywnym, jak zawsze stającym jednak po stronie ludzi, nie partii politycznych. Wszystkim CZYTELNIKOM życzymy Błogosławionych, rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego i wszelkiej pomyślności w Nowym, 2020 roku!

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img