niedziela, 24 października, 2021

Na Bemowie zmieniają się dziś trasy autobusów. Zamknięta jezdnia na Powstańców Śląskich

W weekend na ulicy Powstańców Śląskich będzie kładziony asfalt. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Duże zmiany nastąpią w komunikacji miejskiej. 

W piątek drogowcy kładą asfalt, w związku z tym jezdnię ulicy Powstańców Śląskich w kierunku południowym.  Kierowcy jadący ul. Powstańców Śląskich od strony al. Obrońców Grodna na skrzyżowaniu z ul. Pełczyńskiego i Bolkowską będą mogli skręcić wyłącznie w prawo lub w lewo. Środkowy pas prowadzący prosto – zostanie zamknięty. Nie będzie możliwości skrętu z ul. Bolkowskiej w lewo i z ul. Pełczyńskiego w prawo w ul. Powstańców Śląskich w kierunku ul. Górczewskiej. Zalecany objazd do Centrum i ul. Górczewskiej prowadzi ul. Radiową. Prace zakończą się 27 września (poniedziałek) o godz. 4.W związku ze zmianami, w piątek,  24 września od około godz. 23 zmienią się trasy linii 112, 171, 523, N01 i N43 – tylko w kierunku ul. Górczewskiej.

Autobusy linii 112, 171 i N01, jadące w kierunku pętli Karolin, Torwar i Ursynów Płn., pojadą tu trasą: Radiowa – gen. S. Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska. Z kolei objazd dla 523 i N43 do pętli PKP Olszynka Grochowska i Dw. Centralny został wytyczony ulicami: Radiowa – Dywizjonu 303 – Księcia Janusza – podał Zarząd Transportu Miejskiego.

(źródło: Warszawski Serwis Prasowy, ZTM/WTP)

Polecamy