niedziela, 24 października, 2021

W weekend w mieszkaniach przy Puławskiej, Baletowej i Karczunowskiej będzie problem z wodą!

W sobotę w budynkach przy Puławskiej, Baletowej i Karczunkowskiej mogą mieć problem z wodą, informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. 

W związku z pracami modernizacyjnymi na odcinku magistrali wodociągowej w ciągu ul. Puławskiej 25 września (sobota) od godz. 9 możliwy będzie spadek ciśnienia wody w budynkach przy ul. Puławskiej od ulic Żołny i Gawota do ulic Katarynki i Kuropatwy, a także przy ul. Baletowej oraz ul. Karczunkowskiej za torami kolejowymi – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

„Prace modernizacyjne będą prowadzone na wysokości wiaduktu Południowej Obwodnicy Warszawy na magistrali wodociągowej o średnicy 800 mm. Będą polegały na montażu urządzenia, które będzie stanowiło kolejny punkt pomiarowy w systemie do monitorowania pracy sieci wodociągowej online. System ten pozwala kontrolować parametry wody w trakcie jej przesyłu do odbiorców i pełni niezwykle ważną rolę w utrzymaniu wysokiej jakości usług świadczonych przez wodociągi warszawskie” – tłumaczą wodociągowcy.

(Warszawski Serwis Prasowy)

Polecamy