Zostawili list dzieciom i zniknęli. Przełom w sprawie

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Mokotowska policja od kilku dni szukała małżeństwa, które zostawiło list dzieciom i opuściło mieszkanie przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Policja publikowała rysopis i zaapelowała do wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat zaginionych. Właśnie nastąpił przełom w sprawie.

Tą historią Warszawa żyje od kilku dni. W weekend małżonkowie – 44-letnia Aneta oraz 49-letni Adam wyszli z mieszkania przy Puławskiej. Oddalili się w nieznanym kierunku. Według mediów zostawili dzieciom list, po czym nie nawiązali żadnego kontaktu z rodziną. Ruszyły poszukiwania. Komenda Stołeczna Policji prosiła o pomoc wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionych. Także osoby, które widziały ich, lub którekolwiek z nich w ostatnim czasie. Policja prosiła te osoby o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką policji.

W czwartek nastąpił przełom w sprawie.

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe poinformowało, że poszukiwane małżeństwo z Warszawy, które zostawiło w mieszkaniu dwójkę nastoletnich dzieci, nagrały kamery monitoringu na Słowacji. W związku z tym ratownicy zakończyli poszukiwania w Tatrach.

,W związku z informacjami, że poszukiwani zostali nagrani na monitoringu na Słowacji, TOPR przerywa działania” – napisał w komunikacie dyżurny ratownik Kamil Suder.

Policja informuje, że wszyscy, którzy  mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu małżonków policja prosi o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7. Nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52. Ewentualnie najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112.
Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

(źródło: policja)

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img