wtorek, 28 listopada, 2023

Zmiany na wolskiej ulicy. Wymieniają nawierzchnię, utrudnienia do wtorku

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Zmiany w kursowaniu autobusów, utrudnienia dla kierowców – w długi weekend drogowcy wymienią nawierzchnię na ulicy Jana Olbrachta na Woli. Prace potrwają do wtorku.

Od piątku do wtorku potrwa wymiana nawierzchni ulicy Jana Olbrachta. Jak przypomina Zarząd Dróg Miejskich, chodzi o fragment od torów kolejowych do skrzyżowania z ulicą Sowińskiego. To ponad 600-metrowy odcinek, na którym drogowcy ułożą około 6 tys. mkw. nowego asfaltu. Remont prowadzić będą przy całkowitym zamknięciu jezdni dla ruchu. Kierowcy nie wjadą tutaj ze skrzyżowania z ulicami Krępowieckiego i Antka Rozpylacza. Ani z dróg dochodzących do Jana Olbrachta – informuje ZDM. Prace potrwają od piątku,10 listopada, od godziny 4.00.

Potrwają do wtorku, 14 listopada, do godziny 4.00. Będą utrudnienia. Jak podaje ZDM, dojazd do posesji będzie możliwy od strony ulicy Strąkowej. Na ulicach Stromej, Boznańskiej i Znanej, pomiędzy Jana Olbrachta a Strąkową, kierowcy pojadą w obu kierunkach. Do Strąkowej kierowcy dojadą ulicami Redutową, Wolską, Połczyńską i Powstańców Śląskich. Ewentualnie Redutową, Jana Olbrachta, Górczewską, Powstańców Śląskich, Człuchowską i Rzędzińską. Zmiany czekają też pasażerów komunikacji miejskiej. Autobusy linii 129 ominą utrudnienia ulicami Powstańców Śląskich i Górczewską. Trasę linii 190 ZTM skróci do przystanku Redutowa. Wznowi funkcjonowanie przystanku Redutowa 05,. Zawiesi działanie przystanków: Redutowa 01, Antka Rozpylacza 01 i 02, Znana 02,06 i 51, Strąkowa 01 i 02 oraz Batalionu Miotła 01 i 02 – podsumowuje ZTM na stronie WTP.

(źródło: ZDM, mat. pras. ZTM/WTP)

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img