Orkiestrowe atrakcje w Warszawie. Wola, Bemowo…

MUSISZ PRZECZYTAĆ

fot. Adrian Grycuk/Wikipedia Adrian Grycuk [CC BY-SA 3.0 PL (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)]

Licytacje, konkursy sportowe, quizy i inspirujące koncerty – te i wiele innych atrakcji zaplanowano z okazji zbliżającego się kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w centrum handlowym Wola Park. W niedzielę, 12 stycznia, od godz. 10 do 20 na terenie centrum handlowego pojawią się wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz fundacji WOŚP. Zbiórce będą towarzyszyć koncerty i pokazy taneczne przygotowane przez dziecięce grupy taneczne i teatralne. Nie zabraknie także utalentowanych solistów oraz małych zespołów reprezentujących różne warszawskie domy kultury.

Również w niedzielę, o godz. 12 na Autodromie Bemowo rozpocznie się bemowska Moto Orkiestra. W programie m.in. licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi, drifftowymi, licytacje voucherów, wartościowych pamiątek oraz gadżetów przekazanych przez partnerów wydarzenia. Pojawią się takie gratki jak: voucher na przelot szybowcem, skok ze spadochronem, lot awionetką, samochody na weekend. Zeszłoroczny rekord zbiórki to ponad 293 tys. zł.

(Warszawski Serwis Prasowy)

- Advertisement -spot_img