sobota, 24 lutego, 2024

Przebudowa Górczewskiej. Od poniedziałku duże zmiany

Od poniedziałku 1 czerwca zaplanowano  kolejny etap przebudowy Górczewskiej. Będą spore zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej. 

fot. ZDM

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Górczewskiej, od dnia 1 czerwca 2020 roku od północy, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu – podał Zarząd Transportu Miejskiego. Otwarta dla ruchu zostaje jezdnia południowa ul. Górczewskiej (od skrzyżowania z ul. Płocką do skrzyżowania z ul. Młynarską), a zamknięta jezdnia północna (od skrzyżowania z ul. Płocką do skrzyżowania z ul. Młynarską) – ruch w obu kierunkach będzie się odbywał po jezdni południowej. Jak podaje ZTM, będą zmiany w komunikacji miejskiej. W przypadku linii nocnej N42 utrzymana zostaje obecna trasa objazdowa, autobus pojedzie trasą:

  1. CENTRALNY – … – pl. Bankowy – al. Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska – Jana Olbrachta – … – OS. GÓRCZEWSKA. Wznowione zostaje funkcjonowanie przystanku PŁOCKA-SZPITAL 01 zlokalizowanego w ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Płocką w kierunku Śródmieścia. Przystanek obowiązuje jako stały dla linii 171 i 190 oraz jako warunkowy dla linii N42. Likwidacji ulega tymczasowy przystanek PŁOCKA-SZPITAL 51, zlokalizowany w ul. Górczewskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Płocką, w kierunku Śródmieścia – informuje ZTM.

(źródło: ZTM)

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img