niedziela, 3 marca, 2024

Zwabili i zabili kolegę. Mord na dostawcy pizzy

Ta zbrodnia wstrząsnęła w tym tygodniu Mazowszem. 20-letni dostawca pizzy został podstępnie zwabiony przez kolegów, uprowadzony i zamordowany. Sprawcy zostali złapani, grozi im dożywocie. 

fot. Piotr Łuczuk

Dramat rozegrał się w Płocku. Wszystko zaczęło się na początku tygodnia. We wtorek rano, kiedy  do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 20-latka z powiatu płockiego. Mężczyzna od poniedziałkowego popołudnia nie kontaktował się z rodziną. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy ustalili, że 20-latek prawdopodobnie został pozbawiony wolności i zamordowany.

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji, kilkanaście godzin po zgłoszeniu zaginięcia, kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, w wieku 18, 19 i 24 lat. Wszyscy są mieszkańcami Płocka. Niestety poszukiwania 20-latka z powiatu płockiego zakończyły się odnalezieniem ciała mężczyzny w lesie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Ustaleni i zatrzymani przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Płocku mężczyźni, usłyszeli w prokuraturze zarzuty pozbawienia wolności, a następnie zabójstwa mężczyzny. Sprawcom grozi dożywocie. 

(źródło: Policja) 

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img