niedziela, 3 marca, 2024

Remont Przyczółkowej, autobusy pojadą inaczej

Autobusy kilku linii pojadą w weekend objazdami omijając Przyczółkową między ulicami Rosochatą a Przekorną – podaje portal Warszawskiego Transportu Publicznego ZTM.

fot. ZTM

Jak podaje ZTM chodzi o autobusy linii 139, 251, 264, 339, 519 i N50. Od popołudnia w piątek 24 kwietnia do nocy z 26 na 27 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)  pojadą one trasami objazdowymi i będą omijały ulicę Przyczółkową między Rosochatą a Przekorną.

Od piątku, od godziny 14.  drogowcy będą remontowali ulicę Przyczółkową na odcinku Rosochata – Przekorna. Autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego pojadą zmienionymi trasami – podaje ZTM.

Autobusy linii 139 i 251 pojadą ulicami Ł. Drewny i Przekorną. Linia 264 pojedzie ulicą Gronową (z pominięciem ulic Ł. Drewny i Przekornej). Linie 339 (tylko w popołudniowym szczycie komunikacyjnym) i 519 pojadą ulicą Ł. Drewny.

Zmieni się też trasa linii nocnej N50 jadącej z pętli Metro Wilanowska w kierunku pętli Waflowa i Skolimów. Poprowadzona będzie ulicami Ł. Drewny i Przekorną, a w kierunku przeciwnym Ł. Drewny.

Prace drogowe i związane z nimi utrudnienia potrwają do zakończenia kursowania linii nocnych z niedzieli na poniedziałek.

(źródło: ZTM)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img