sobota, 20 kwietnia, 2024

Od poniedziałku utrudnienia na Chłopickiego. Duże zmiany

W poniedziałek drogowcy zamknęli torowisko przy ulicy Chłopickiego na Olszynce Grochowskiej. Prace potrwają do połowy października.

Jak informuje miejski serwis Infoulice, w poniedziałek, 25 września, zamknęli przejazd na ulicy Chłopickiego.

Prace wywołały zmiany w komunikacji miejskiej. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy linii 225 jeżdżą trasą podstawową, ale z pominięciem ulic Chłopickiego i Dudziarskiej. W czasie zamknięcia przejazdu kolejowego nie działają przystanki: Szeroka 01 i 02, Areszt Śledczy Grochów 01 i 02 oraz Os. Dudziarska 01. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, od poniedziałku do odwołania, linia autobusowa 225 nie dojeżdża do przystanku OS. DUDZIARSKA. Jeździ  z pominięciem ulic Chłopickiego oraz Dudziarskiej – informuje Zarząd Transportu Miejskiego na stronie Warszawski Transport Publiczny.

W czasie prac kierowcy jadący od strony Chełmżyńskiej lub z ulicy Dudziarskiej nie pokonają torowiska. Jeśli pojedziemy ulicą Chłopickiego od strony Chełmżyńskiej nie możemy przejechać przez tory w kierunku Dudziarskiej. Musimy pojechać ulicą Chełmżyńską do ulicy Marsa. Z kolei wyjeżdżając z Dudziarskiej musimy kierować się do ulicy Makowskiej. Prace na przejeździe potrwają do połowy października.

(źródło: Infoulice, ZTM/WTP)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img