sobota, 9 grudnia, 2023

WOLA. Randka zakończona rozbojem. Zwyzywali, pobili, okradli, wygonili

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Mieszkaniec Woli nie będzie dobrze wspominać spotkania z kobietą, poznaną w portalu społecznościowym. Odwiedził poznaną panią w jej mieszkaniu. Przyszli jej koledzy. Pobili go, okradli i wygonili.

Potrzeba uczuć często staje się pożywką dla przestępców. Mieszkaniec Woli poznał w portalu społecznościowym kobietę. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, randka skończyła się fatalnie. Mężczyzna odwiedził internetową sympatię w jej mieszkaniu. Ku jego zaskoczeniu, na spotkanie przyszło dwóch znajomych kobiety. Początkowo mężczyźni wulgarnie zwracali się do pokrzywdzonego, w końcu rzucili się na niego i bili go pięściami po ciele. Grozili pozbawieniem życia, przyłożyli nóż do szyi. Skradli pieniądze w kwocie 1800 złotych i złoty łańcuszek.

Po tym kazali pokrzywdzonemu opuścić mieszkanie relacjonuje policja. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po kilku dniach policjanci zatrzymali kobietę w wieku 29 lat i jednego z mężczyzn w wieku 33 lat. Trafili oni do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania lokalu, który zajmował mężczyzna policjanci ujawnili kilka gramów narkotyków. Trzeci sprawca, 25-letni mężczyzna wpadł on na warszawskim Mokotowie. Cała trójka podejrzanych usłyszała zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, działając wspólnie i w porozumieniu. 33-latek odpowie także za posiadanie środków odurzających. Sąd tymczasowo aresztował całą trójkę na trzy miesiące. Za rozbój grozi kara od 3 do 12 lat więzienia.

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img