Przyszedł do mamy na kolację. Pijany tata RANIŁ go NOŻEM i pobił KULĄ

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Mężczyzna odwiedził rodziców. Mama robiła mu w kuchni kolację. Nagle wszedł pijany ojciec. Zaczął wyzywać. Pobił kulą ortopedyczną. Na koniec zaatakował nożem.

To nie była pierwsza awantura w tej rodzinie. Normalna kolacja na Mokotowie skończyła się krwawą awanturą. A sprawcą był starszy pan. Ofiarą jego syn. Narzędziami przestępstwa ortopedyczna kula i kuchenny nóż.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, wszystko zaczęło się około godziny 23.00. Do mieszkania na Mokotowie przyszedł pokrzywdzony. W kuchni zaczął rozmawiać ze swoją matką, która postanowiła zrobić mu kolację. Po chwili do tego samego pomieszczenia wszedł pijany ojciec. Od razu zaczął wyzywać swojego syna słowami wulgarnymi. Kiedy ten nie reagował, agresor sięgnął stojącą kulę ortopedyczną i zaczął go okładać. 42-latek zasłaniał się przed ciosami. Następnie wyrwał ojcu kulę i spokojnie zaprowadził go do pokoju. Powiedział, żeby tata się uspokoił i poszedł spać. Następnie wrócił do kuchni, dalej rozmawiał z mamą. 73-latek jednak wrócił, sięgnął po kuchenny nóż i ugodził swojego syna w prawe udo.

Kobieta wezwała pogotowie i policję. Karetka zawiozła pokrzywdzonego do  szpitala. Według opinii lekarza kilkucentymetrowa rana kłuta  nie stworzyła zagrożenia dla życia mężczyzny– relacjonuje policja. Funkcjonariusze zatrzymali starszego pana. Wobec nich również zachowywał się agresywnie i wyzywał. Badanie alkotestem wykazało, że napastnik miał około 2 promile alkoholu w organizmie. Nie była to pierwsza awantura, którą wszczął w tej rodzinie. Trafił do  policyjnej celi. Następnego dnia policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu przedstawili mu zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Policja zapowiada, że wyda w tej sprawie zakaz zbliżania się sprawcy do pokrzywdzonego.

- Advertisement -spot_img