środa, 10 sierpnia, 2022

Życie byłej konkubiny i jej siostry zmienił w horror. Groził dzieciom, uszkodził kran

Chwile grozy przeżyły dwie siostry z Pragi-Południe. Były konkubent jednej z nich groził kobietom. Fizycznie uszkodził ich dom.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, mężczyzna nachodził mieszkanie, w którym wcześniej mieszkał z konkubiną. Najpierw zniszczył drzwi wejściowe. Kilka dni później przyszedł ponownie. Rzucił dwiema kostkami brukowymi, wybił szybę. Kostki uszkodziły dodatkowo między innymi ścianę w domu i kran – relacjonuje policja.

Pokrzywdzona zgłosiła sprawę na policję. Jak relacjonuje policja, szybko okazało się, że nie chodzi tylko o zniszczenia. Jak informuje policja, mężczyzna wielokrotnie groził zarówno byłej partnerce jak i jej siostrze z dziećmi. Robił to głównie za pośrednictwem wiadomości sms, choć nie tylko.

Kiedy tylko w komendzie zostało przyjęte zawiadomienie o groźbach karalnych operacyjni natychmiast wyjechali zatrzymać podejrzanego. Niebawem  42-latek był w ich rękach. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów. Dwa dotyczą zniszczenia mienia, cztery gróźb karanych. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe. Podjęła decyzję  objęciu podejrzanego policyjnym dozorem. Mężczyzna ma też zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych – podsumowuje policja.

Polecamy