czwartek, 28 marca, 2024

W hali także triumf legionistów. Istny horror w Chojnicach! Red Vils – Legia 6:7

Aż 13 bramek padlo w Chojnicach, gdzie miejscowy  Red Devills zmierzył się z Legia w spotkaniu 13 kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Ostatecznie zwyciężyli legioniści. 6:7.

Festiwal bramek zaczeli gospodarze. Gola zdobył Pastars w 4 minucie. Wyrównał w 8 minucie Knajdrowski. W 12  minucie legionistów na prowadzenie wyprowadził Turowyd, ale minutę później gola na 2:2 zdobył Augusto. W 16 minucie bramkę zdobył  Laskowski dla Red Devils ale od razu wyrównał  Knajdrowski. Wynik pierwszej polowy ustalił Augusto w 20 minucie. W 24 minucie gola wyrównującego na 4:4 zdobył Jarosz, a dwie minuty później na prowadzenie 5:4 legionistów wyprowadził Olczak. W 32 minucie wyrównał z karnego Augusto. W 37 minucie gola na 6:5 uzyskał Tarnowski, w 39 minucie Knajdrowski wyprowadził legionistów na dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze byli w stanie ostatecznie zmniejszyć rozmiary porażki na 6:7. Legia  Warszawa zajmuje 9 miejsce z 17 punktami.

Red Devils Chojnice – Legia Warszawa 6:7 (4:3)

1:0 Pastars 4’

1:1 Knajdrowski 8’

1:2 Turowyd 12’

2:2 Augusto 13’

3:2 Laskowski 16’

3:3 Knajdrowski 16’

4:3 Augusto 20;