wtorek, 7 grudnia, 2021

Po serii zwycięstw i porażek nadeszły remisy

Legia Warszawa zremisowała w 12 kolejce ekstraklasy Futsalu z drużyną FC Toruń 1:1. Po czterech wygranych na początku rozgrywek, sześciu porażkach i dwóch remisach zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Dziewiąty jest AZS UW Wilanów, który w niedzielę przegrał z Futsalem Leszno w Lesznie.

Najpierw imponująca seria czterech wygranych z rzędu i czołówka tabeli. Potem sześć kolejnych porażek. Ostatnio dwa remisy. W sobotę, 20 listopada Legia Warszawa zremisowała z FC Toruń 1:1. Gola dla legionistów zdobył w 14 minucie Mateusz Olczak. Wyrównał w 35 minucie  Daniel Gallego.

Legia – seria wygranych, seria porażek  

Legioniści kapitalnie zaczęli sezon. Wygrali kolejno z Futsalem Leszno 4-1, Dremanem Opole Komprachcice 3:0, Górnikiem Polkowice 8:2, AZS UG Gdansk 3:0. Gdy wydawalo się, że legioniści będą na stale w czołówce, przyszła seria aż sześciu porażek. Z Rekordem Bielsko-Biała 1:4,  Constractem Lubawa 2:5, Clearexem Chorzów 1:2, Futsalem Team Brzeg 2:3, Red Dragons Pniewy 2:6, Piastem Gliwice 1:3. Przełamanie nastąpiło tydzień temu. W Bialymstoku legioniści zremisowali ze Słonecznym  Stokiem Białystok 2:2. W sobote odnotowali kolejny remis, tym razem z FC Toruń 1:1. Legioniści zajmują 10 miejsce w tabeli. I nie stracą go, bo Futsal Team Brzeg, 11 w tabeli przegrał swoje spotkanie. Natomiast 9 miejsce zajmuje (również z 14 punktami) AZS UW Wilanów.

Wilanów w środku stawki

Zespól AZS UW Wilanów do tej pory  wygrał 6:0 z Gornikiem Polkowice, 6:2 z AZS UG Gdańsk, przegrał 2:6 z Rekordem Bielsko-Biała. W czwartej kolejce zremisował 5:5 z Constractem Lubawa. A w piątej 2:2 z Clearexem Chorzów. W szóstej kolejce zespól z Wilanowa pokonał Futsal Team Brzeg 7:2. Następnie uległ Red Dragons Pniewy  1:3 i Piastowi Gliwice 3:5. W Białymstoku AZS UW Wilanów wygrał ze Słonecznym Stokiem 2:1. Następnie przegrał z FC Toruń 2:4 oraz Red Devils Chojnice 3:6. W niedziele o zmierzył się z Futsalem Leszno w Lesznie. Wygrała ekipa z Leszna  2:1. 18 listopada Legia w Chojnicach zmierzy się z Red Devils. Dzień wcześniej w sobotę 27 listopada AZS UW Wilanów podejmie LSSS Lębork. AZS UW Wilanów jest dziewiąty, Legia zajmuje miejsce dziesiąte.

Polecamy