środa, 1 grudnia, 2021

Pobity i okradziony gdy spał sobie na sofie

Chciał odpocząć przed knajpą, w której się bawił. Usiadł na sofie. Gdy zasnął, napadli go czterej mężczyźni. Pobili i okradli.  

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, kilka tygodni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ulicy Potockiej. Przebieg był kuriozalny. Mężczyzna zasnął na sofie znajdującej się przez jednym z pubów. W pewnym momencie  ktoś go obudził. Pokrzywdzony zobaczył przed sobą czterech mężczyzn. Ich zamiary nie były pokojowe. Rzucili się na klienta pubu. Pobili mężczyznę i

zabrali mu kurtkę z pieniędzmi. Pokrzywdzony pobiegl za sprawcami. Udało mu się odzyskać kurtkę, stracil jednak pieniądze w kwocie 60 zł. Sprawą zajęli się żoliborscy funkcjonariusze. Jak relacjonuje policja udało się ustalić dane osob podejrzanych o przestępstwo. W ciągu kilku tygodni kryminalni zatrzymali wszystkich sprawców. Policjanci po kolei doprowadzili podejrzanych do prokuratury. tam mezczyzni usłyszeli zarzuty rozboju. Prokurator  objął mężczyzn dozorem policyjnym. Za rozbój grozi im teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności – przypomina policja.

(źródło: Policja)

 

Polecamy