wtorek, 7 grudnia, 2021

Ich życie zmienił w koszmar. Dręczył pasierba i konkubinę

Od dwóch lat bił i wyzywał konkubinę i jej małoletniego syna. Ich życie zamienił w koszmar. 33-latek z Karczewa dał się też we znaki swoim sąsiadom.

We wtorek dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej bloku w gminie Karczew jest agresywny mężczyzna. Na klatce schodowej rozlewa farbę. Policjanci pojechali na miejsce. jak informuje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze ustalili, że 33-latek jest mieszkańcem bloku. Od dwóch lat znęca się nad swoją konkubiną. Pod wpływem alkoholu wszczyna domowe awantury. W ich trakcie używa wobec kobiety wulgarnych i obraźliwych słów, szarpie, popycha oraz bije ją po całym ciele. W dniu interwencji mężczyzna znów był agresywny. Po raz kolejny ponownie uderzył kobietę oraz jej małoletniego syna. Zniszczył ich telefony komórkowe rzucając nimi o podłogę. 33-latek uszkodził rower konkubiny. Zniszczył też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych, ściany korytarza klatki schodowej, kostkę brukową przed blokiem poprzez rozlanie farby. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę ponad 3500 złotych.

Policjanci zatrzymali agresywnego 33-latka i zawieźli go do komendy. Mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty. Dotyczyły one znęcania się nad konkubiną, zniszczenia mienia. Kolejnym zarzutem było naruszenia czynności narządu ciała małoletniego i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu dłuższego niż siedem dni.   Sąd Rejonowy w Otwocku aresztował 33-latka na okres trzech miesięcy, podsumowuje policja.

Polecamy