niedziela, 24 października, 2021

Nastolatek w szpitalu. Groźny wypadek na Szwedzkiej

Chłopiec jadący motorowerem poszkodowany w zderzeniu z samochodem osobowym, pasażer dacii w szpitalu po zderzeniu z audi. Do groźnych wypadków doszło we wtorek na Grochowskiej i w środę na ulicy Szwedzkiej.  

15-letni chłopiec został ranny w wypadku, do którego doszło w środę, 13 października na ulicy Szwedzkiej na Pradze. Jak informowała policja po godzinie 15.00 ulicą Szwedzką jechał nastolatek motorowerem. Na wysokości skrzyżowania ze Stalową doszło do zderzenia jednośladu z samochodem osobowym. Na miejsce przyjechały policja, zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu chłopcu. Jego obrażenia nie wyglądały na bardzo ciężkie, ale karetka na wszelki wypadek odwiozła go do szpitala. 15-latek przejdzie tam badania. Wcześniej policjanci zbadali obu kierujących na obecność alkoholu w organizmie. Zarówno kierowca forda jak i motocyklista byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali okoliczności zdarzenia oraz strażacy, którzy zabezpieczali teren. Były utrudnienia w ruchu.

Dzień wcześniej do wypadku doszło na Grochowskiej. We wtorek, 12 października, pomiędzy ulicami Gocławską i Terespolską zderzyły się dacia i audi. Konkretnie audi najechało na tył dacii. Na miejsce przybyły policja i pogotowie. Kierowcy samochodów byli trzeźwi. Pierwszej pomocy udzielili pasażerom dacii, jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Polecamy