poniedziałek, 18 października, 2021

Prace przy Dworcu Zachodnim. Linia 103 jedzie inaczej

Duże zmiany przy Zachodnim. Nowa trasa linii 103, zmiany też w przystankach.

Od poniedziałku, 4 października 2021 roku  rusza kolejny etap prac w rejonie stacji Warszawa Zachodnia. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego,  pasażerowie komunikacji miejskiej w Warszawie od poniedziałku liczyć się muszą z bardzo dużymi zmianami.

Oprócz kolejnego etapu prac w rejonie Dw. Zachodniego,  na  ulicach Tunelowej i Prądzyńskiego trwa budowa przyłącza wodociągowego – informuje ZTM. Od poniedziałku, 4 października linia 103 jeździ inną trasą – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

W kierunku przystanku końcowego Kolejowa – od skrzyżowania ul. Płockiej i M. Kasprzaka – pojazdy jeżdżą ulicami M. Kasprzaka, Karolkową, Przyokopową, Kolejową do trasy podstawowej. Dokładna trasa: Płocka/Kasprzaka: Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Przyokopowa – Kolejowa – Tunelowa – KOLEJOWA – podaje ZTM.

Zawieszone są przystanki Krzyżanowskiego 01 i Brylowska 01. ZTM uruchomił za to tymczasowy przystanek Karolkowa 55, znajdujący się na ul. Karolkowej za skrzyżowaniem ul. M. Kasprzaka z Prostą. Zmiany obowiązują od poniedziałku, 4 października. Potrwają do odwołania – podsumowuje ZTM.

(źródło: ZTM)

Polecamy