niedziela, 24 października, 2021

Naprawiają drogę w Cendrowicach, budują rondo na Jeziorkach. Zmiany w komunikacji miejskiej

W Cendrowicach w związku z naprawą jezdni autobusy  linii L25 jeżdżą inną trasą. Z kolei na Jeziorkach, z powodu budowy ronda zawieszone są przystanki Zgorzała 01 i 02. Działają za to przystanki zastępcze – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

W Cendrowicach robotnicy naprawiają jezdnię na  ulicy Brzozowej, na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Sosnowej. W związku z tym od wtorku, 28 września,  do piątku, 1 października autobusy linii lokalnej L25 jadą inaczej. Trasa wygląda następująco: Piaseczno (Zgoda) – … – Sobików: Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Sosnowa – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – … – Góra Kalwaria (Rynek).

Pasażerowie Warszawskiego Transportu Miejskiego muszą liczyć się ze zmianami także na Ursynowie. Na Jeziorkach trwa budowa ronda u zbiegu ulic Karczunkowskiej, Dawidowskiej i Postępu. Od wtorku, 28 września  od godz. ok. 10 zawieszone są przystanki Zgorzała 01 i 02. W zamian ZTM uruchomił przystanki zastępcze. Pierwszy – Zgorzała 51, zlokalizowany na ul. Karczunkowskiej, ok. 30 metrów za skrzyżowaniem ulic Karczunkowskiej, Dawidowskiej i Postępu w kierunku wiaduktu nad linią kolejową. Drugi –  Zgorzała 52, zlokalizowany na ul. Karczunkowskiej, ok. 50 metrów przed skrzyżowaniem ulic Karczunkowskiej, Dawidowskiej i Postępu w kierunku miejscowości Zgorzała.

(źródło: ZTM/WTP)

Polecamy