wtorek, 16 sierpnia, 2022

Horror w Piasecznie. W nocy spalił się dom. Na poddaszu strażacy znaleźli zwęglone ciało

Tragedia w Piasecznie. W nocy płonął dom mieszkalny. Strażacy gasili ogień przez kilka godzin. Niestety, na poddaszu znaleźli ciało. W ostatnich dniach doszło do kilku groźnych pożarów w stolicy. 

Ogień pojawił się późnym wieczorem, około godziny 22.00. Przy ulicy Jodłowej palił się dom mieszkalny. Gdy strażacy przyjechali na miejsce ogień zajął już dach i poddasze budynku. Przyjechało aż sześć samochodów strażackich, ogień gasiło kilkudziesięciu strażaków. Akcja trwała kilka godzin. Około 2.00 w nocy ogień udało się ugasić. Podczas przeszukania pogorzeliska strażacy znaleźli zwęglone zwłoki człowieka. Jedna osoba zatruła się dymem, trafiła do szpitala.  Jak informowały media przyczyną pożaru była nieszczelna instalacja grzewcza. Strażacy  apelują o jej  remont.

W ostatnim czasie w stolicy i okolicach  doszło do kilku groźnych pożarów. Przy ulicy Patriotów w Wawrze – Falenicy, niedaleko stacji kolejowej zapalił się pustostan. Ogień ogarnął też sklep z materiałami budowlanymi. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. W nocy z niedzieli na poniedziałek, również w Wawrze zapalił się supermarket. Runął dach. Pożar był bardzo duży, a akcja gaśnicza trudna. Trwała kilkanaście godzin. Na szczęście działo się to wszystko w nocy, kiedy na terenie sklepu nie było ludzi. (maks)

 

Polecamy