poniedziałek, 27 września, 2021

Fatalne wieści z kadry. Milik nie zagra na Euro!

Po wypadnięciu z kadry Krzysztoda Piątka Polska traci kolejnego napastnika. Arkadiusz Milik nie zagra na mistrzostwach Europy, kontuzja gracza Marsylii okazała się poważna na tyle, że eliminuje piłkarza z gry – informuje Polski Związek Piłki Nożnej. 

To fatalna informacja – Milik w ostatnim czasie w Marsylii odrodził się, grał doskonale. Jeszcze w poniedziałek wydawało się, że wszystko idzie ku lepszemu. Niestety, wieczorem potwierdziło się najgorsze – występ zawodnika w turnieju jest wykluczony. Na razie nie wiadomo czy, i kto zostanie dowołany do kadry. Na liście rezerwowych znajdują się Rafał Augystyniak – defensywny pomocnik Urala Jekatierinburg, Robert Gumny – obrońca/wahadłowy Augsburga, Kamil Grosicki – skrzydłowy, legendarny piłkarz kadry, zawodnik West Bromwich Albion i Sebastian Szymanski – ofensywny pomocnik, były piłkarz Legii Warszawa, dziś zawodnik Dynama Moskwa. Decyzją zapewne poznamy w ciągu kilku godzin. We wtorek, 8 czerwca, Biało-Czerwoni rozegrają ostatni mecz przed mistrzostwami Europy, ich rywalem jest Islandia. (az)

fot. Damian Kosciesza Autorstwa Damian Kosciesza – DSC_0288, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=36628507

Polecamy