środa, 23 czerwca, 2021

Wielka Warszawska bez publiczności…

Smutna, bardzo smutna wiadomość dla „koniarzy”. Najbliższe wyścigi konne na torze Służewiec będą się odbywać bez publiczności. Dotyczy to także Wielkiej Warszawskiej – najważniejszej gonitwy w roku. Decyzję Totalizator Sportowy podjął oczywiście w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. „Decyzja jest trudna, ale konieczna” – pisze Totalizator.

fot. Roman Eugeniusz/WIkipedia By Roman Eugeniusz, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60994604

Zarząd Totalizatora Sportowego podjął decyzję, że mitingi na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie będą odbywać się jak w niniejszym zaleceniu. „Nowe wytyczne wejdą w życie już od najbliższego dnia wyścigowego i dotyczą także naszego wyczekiwanego święta, jakim jest Wielka Warszawska. Zamknięcie bram na Tor Służewiec dla publiczności przed tą historyczną gonitwą, która stanowi kulminacyjny punkt każdego sezonu, jest niewątpliwie trudną decyzją. Naszym priorytetem jest jednak zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa w celu kontynuacji wyścigów konnych i utrzymania możliwości ich przebiegu do końca sezonu” – tłumaczy Totalizator.

(Warszawski Serwis Prasowy)

Polecamy