czwartek, 17 czerwca, 2021

Prezydent miasta z Mazowsza z koronawirusem

Radosław Witkowski, prezydent Radomia, działacz Platformy Obywatelskiej zarażony jest koronawirusem SARS-CO-V2. Samorządowiec poinformował o zakażeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na razie nie wymaga hospitalizacji. Wirusa złapał też… Łukasz Szumowski, były minister zdrowia. W kwarantannie jest cała jego rodzina.

fot. Dagmara 1992/WIkipedia By Dagmara1992 – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=46351670

Koronawirus SARS-CO-V2 zbiera swoje żniwo. Coraz więcej osób dowiaduje się o zakażeniu. Wirus dopadł świat sportu – zakażeni byli piłkarze  Legii Warszawa, siatkarze Vervy Orlen Paliwa Warszawa, piłkarz ręczny Wisły Płock, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek. Koronawirusa ma też były minister zdrowia w obecnym rządzie, profesor kardiologii Łukasz Szumowski. A w niedzielę o zakażeniu koronawirusem powiadomił prezydent Radomia, Radosław Witkowski. „Przeprowadzone testy niestety potwierdziły u mnie obecność koronawirusa. Leczenie na tym etapie nie wymaga pobytu w szpitalu” – napisał samorządowiec na Facebooku. Jak dodał, zarządzanie miastem w najbliższym czasie będzie tgrudne. „Trzymajcie kciuki! Uważajcie na siebie i swoich bliskich!” – napisał na Facebooku. Radosław Witkowski jest prezydentem Radomia drugą kadencję, pełni swój urząd od 2014 roku.

(źródło: Facebook.com) 

Polecamy