niedziela, 20 czerwca, 2021

Zmiany tras autobusów na Pradze i w Wawrze

Zmiany w kursowaniu linii autobusowych na Pradze Północ i w Wawrze. Kursy linii 162 zostały od poniedziałku wycofane z placu Hallera na Pradze i skierowane na Dworzec Wileński. Z kolei od wtorku przywrócone zostaną trasy autobusów linii 119, 147 oraz N72 w Wawrze – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

fot. ZTM

Od poniedziałku, 21 września kursy skrócone linii 162 zostały wycofane z krańca Pl. Hallera i skierowane do przystanku Dw. Wileński. W kierunku krańca Dw. Wileński pojadą trasą: Al. Witosa – … – Targowa – Dw. Wileński 02 (dla wysiadających), a w kierunku krańców Chełmska / Al. Witosa: Dw. Wileński 09 (dla wsiadających) – Wileńska – Targowa – … – Chełmska / Al. Witosa. Trasa kursów podstawowych EC SIekierki – Pl. Hallera pozostaje bez zmian – informuje ZTM.

 Zmiany także w Wawrze. Jak podaje ZTM, w związku zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Bronowskiej, Masłowieckiej i Wodniaków od 22 września (wtorek) przywrócone zostaną trasy podstawowe linii 119, 147 oraz N72 przebiegające ul. Bronowską. Znów będą funkcjonowały przystanki: Bronowska 04, Kombajnistów 04, Wodniaków 01 w nowej lokalizacji, za nowym rondem, w kierunku ul. Wał Miedzeszyński i Wodniaków 02 w nowej lokalizacji, za nowym rondem, w kierunku ul. Trakt Lubelski. Linie autobusowe 119, 147 oraz nocna N72 kursować będą na podstawie nowych rozkładów jazdy.

(Warszawski Serwis Prasowy)

 

Polecamy