piątek, 18 czerwca, 2021

Nasza gazeta w wakacje miesięcznikiem

W okresie wakacyjnym nasza gazeta przeszła z trybu tygodnika do trybu miesięcznika. Kolejne wydanie naszego pisma planujemy na sierpień 2020 roku. Od września wracamy do częstotliwości cotygodniowej.

fot. feeimages.com

Gazeta Nowy Telegraf Warszawski ukazuje się od sierpnia 2019 roku, jest kontynuacją pisma Telegraf24, które wydawane było w latach 2009 – 2019 w Warszawie, na Mazowszu, w Świętokrzyskim i w Kielcach. Od kwietnia 2020 roku pismo jest tygodnikiem, w wakacje ograniczyliśmy jednak wydawanie do jednego numeru w miesiącu, w związku z okresem wakacyjnym. W wydaniu sierpniowym nie zabraknie tematów historycznych związanych z 76. Rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, 100. Rocznicą Bitwy Warszawskiej, 40. Rocznicą Porozumień Sierpniowych. Ukażą się też dodatki dzielnicowe – na Pradze Południe, Pradze Północ, w Ursusie i – pierwszy raz – w Śródmieściu!

Dziękujemy, że jesteście z nami. Jeśli macie temat, którym chcielibyście zainteresować naszych reporterów, piszcie na adres newsroom.telegraf24@gmail.com

 

Polecamy