czwartek, 17 czerwca, 2021

W domu oprócz narkotyków miał kusze i elementy broni palnej

Policjanci zatrzymywali podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego domu oprócz środków odurzających znaleźli broń – kusze, elementy broni palnej. Mężczyzna trafił do celi.

fot. policja

Jak podaje Komenda Stołeczna Policja, funkcjonariusze z Góry Kalwarii podjęli interwencję w związku z podejrzeniem, że 31-latek przetrzymuje w domu narkotyki. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, mundurowi ujawnili w jego sejfie 26 gramów amfetaminy i ponad 4 gramy mefedronu. Ponadto policjanci zabezpieczyli markowy rower z zatartymi numerami fabrycznymi, dwie kusze oraz elementy broni palnej, które znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym.

 

31- latek trafił do policyjnej celi. Wyjaśnieniem tej sprawy zajmą się teraz policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii – podaje policja. Jak informuje KSP, niemal w tym samym czasie do policyjnego aresztu trafił 34- letni mieszkaniec Piaseczna. Zatrzymania dokonali policjanci z wydziału prewencji, którzy interweniowali w jednym z mieszkań wobec agresywnego mężczyzny. Na  parapecie okna zauważyli 7 wystawionych doniczek z konopiami indyjskimi. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili porcję amfetaminy.

(źródło: Policja.pl)

 

 

 

Polecamy