sobota, 20 kwietnia, 2024

Od północy rusza przebudowa Górczewskiej

Od północy rusza przebudowa Górczewskiej. Będą poważne zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.  

fot. ZDM

Jak przypomniał ZTM, w związku z kolejnym etap przebudowy ul. Górczewskiej, od dniaponiedziałku, 1 czerwca 2020 r. od północy zostają wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Zostaje otwarta dla ruchu jezdnia południowa ul. Górczewskiej (od skrzyżowania z ul. Płocką do skrzyżowania z ul. Młynarską), jednocześnie zostaje zamknięta  jezdnia północna ul. Górczewskiej  – ruch w obu kierunkach będzie się odbywał po jezdni południowej.

Od północy 1 czerwca do odwołania zostają wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W przypadku autobusu linii nocnej N42

utrzymana zostaje obecna trasa objazdowa w kierunku krańca OS. GÓRCZEWSKA: DW. CENTRALNY – … – pl. Bankowy – al. Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska – Jana Olbrachta – … – OS. GÓRCZEWSKA

Wznowione zostaje funkcjonowanie przystanku PŁOCKA-SZPITAL 01 zlokalizowanego w ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Płocką w kierunku Śródmieścia. Przystanek obowiązuje jako stały dla linii 171 i 190 oraz jako warunkowy dla linii N42. Likwidacji ulega tymczasowy przystanek PŁOCKA-SZPITAL 51, zlokalizowany w ul. Górczewskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Płocką, w kierunku Śródmieścia – poinformował ZTM.
(źródło: ZTM)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img