wtorek, 5 marca, 2024

Szykuje się potężne osłabienie Legii

Jarosław Niezgoda coraz bliżej odejścia do Major League Soccer – czyli ligi amerykańskiej. Jak co rundę drużyna traci wartościowych piłkarzy.

fot. Freeumages.com, zdj. ilustr.

Tak jest co kilka miesięcy. Pamiętacie team, który za Berga udanie grał w Lidze Europy? A drużynę Czerczesowa, która zdobyła mistrzostwo Polski w 2016 roku? Zespoły te zostały rozparcelowane. Gdy po kompromitujących występach pod wodzą Besnika Hasiego drużynę przejął Jacek Magiera nagle ekipa fajnie zaprezentowała się w Lidze Mistrzów, Lidze Europy. I znów odeszli najlepsi, a prezes w końcu wymienił i trenera (dziś z perspektywy czasu zwolnienie Magiery uznac można za błąd). Teraz znów coś zaskoczyło. Legia gra fajnie, a Niezgoda jest jednym z jej najjaśniejszych punktów. Niestety wszystko wskazuje na to, że wiosną w składzie go nie zobaczymy. Według doniesień medialnych piłkarz ma podpisać umowę
Portland Timbers Legia ma za swojego najlepszego napastnika dostaćc ponad 3 mln euro. Pytanie, czy siła ataku drużyny mocno na tym transferze nie osłabnie. I czy podobnie jak co kilka miesięcy budowy teamu nie będzie trzeba zaczynać od nowa? (maks).

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img