środa, 17 kwietnia, 2024

Pędził ferrari po moście Północnym. 200 na godz.

10 punktów karnych, 500 złotych mandatu i utrata prawa jazdy na trzy miesiące – to kara jaką otrzymał 41-letni mieszkaniec Łomianek, który 2 stycznia pędził swym ferrari po moście Północnym.

fot. mat. pras. Komenda Stoleczna Policji

Jak poinformowała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji unkcjonariusze z grupy SPEED patrolowali rejon mostu Północnego, kiedy w godzinach popołudniowych zauważyli kierującego ferrari, który z impetem ruszył mostem w kierunku ul. Pułkowej.

Fun Okazało się, że kierowca przy ograniczeniu prędkości do 80 km/h, pędzi prawie 200 km/h. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymali kierowcę ferrari do kontroli

41-letni mieszkaniec Łomianek został ukarany 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. Kierowca stracił również prawo jazdy na okres 3 miesięcy z uwagi na fakt przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h.

Policjanci zatrzymali 41-latkowi także dowód rejestracyjny auta, ponieważ pojazd nie miał aktualnych badań technicznych, które wygasły w lipcu ubiegłego roku – czytamy w komunikacie.

(mat. pras. KSP)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img