wtorek, 5 marca, 2024

Tragiczny koniec jazdy. Śmierć czyhała na łuku drogi

36-letni kierowca nie żyje, pasażerowie jego auta trafili do szpitala – to tragiczne skutki wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Drożdżówka na drodze wojewódzkiej nr 802.
Jak podaje stołeczna policja, do zdarzenia doszło ok. 14:30. Kierujący osobowym renaultem, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z tej drogi i uderzył w drzewo. Na skutek doznanych obrażeń śmierć poniósł 36-letni mężczyzna, dwaj pasażerowie tego pojazdu zostali przetransportowani do szpitala – informuje policja.

Po wypadku na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, trwa ustalanie przyczyn tragedii.

Policjanci kolejny raz zwracają się z apelem o jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami. Stosujmy się do ograniczeń prędkości, weźmy pod uwagę aktualne warunki pogodowe i dostosujmy prędkość właśnie do nich. Gęsta mgła, mokra nawierzchnia możliwe przymrozki automatycznie powinny uruchamiać w nas większą czujność i koncentrację za kierownicą. Zdejmijmy nogę z gazu, pamiętajmy, że śmiertelny wypadek nie kończy się w miejscu zdarzenia. Z traumą tych wydarzeń pozostają nasi bliscy, rodzina, znajomi i przyjaciele – czytamy w policyjnym komunikacie.
(źródło: policja)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img